.

.

New
Слободен брод Бања Плоштадот Водопад Слив Потоне Тапа Една Дупка Counterto масло протри бронза црна Миксер Допрете Нова

Слободен брод Бања Плоштадот Водопад Слив Потоне Тапа Една Дупка Counterto масло протри бронза црна Миксер Допрете Нова

DEN 5624.00
DEN 6047.52

Стока
Достапно.


Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay , Банкарски трансфер, Wester унија и други методи за плаќање . ние со задоволство ќе ви помогне. Превозот е никогаш не се враќа . Купувачи се одговорни за овие обвиненија.
Меѓународните Купувачи ,Даночни :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.5 cm тапа вкупна висина
11cm spout должина
22cm spout висина
Вклучува 16" долго G1/2" плетенка снабдување линии
Една Година фабриката Гаранција
Превозот : 1.
Гаранција & Exchange :
Производи кои се опфатени Со 12 месеци производителот. Купувачот е одговорен за факултативна осигурување, трошоци.
СЛОБОДАНКА ЦРНА CLOUR СОЛИДНА МЕСИНГ ЕДНА ДУПКА БРОДОТ ДА ПОТОНЕ ПЛОШТАДОТ ТАПА
Цврст Материјал месинг
Керамички кертриџ може да се користат најмалку 600,000 пати
Не се исцеди вклучени
28. Барањата за враќање или наплата мора да се изврши во рок од 3 дена од пристигнувањето и мора да имаат продавачот одобрување кој е по е-пошта или пораки.
Осигурување :
Елементи цена, исто така, не се вклучени осигурување .
Следење На No. :
Вие ќе примите порака или e-mail со следење или испорака потврда информации кога вашиот објект има испраќаат.Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса.Ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали преку е-маил.
5 : Предмети ќе бидат испратени преку EMS/DHL/ФЕДЕКС/UPS /ТНТ , Наредби, нормално, не се испраќаат во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти.

Детали

Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:
2.1-3kg
Површински Третман:
слободанка Црна
Стил:
Класичен
Свеж

Избор на клиенти