.

.

New
Бања Антички Месинг Слив Тапа Палубата Монтирани слив допрете torneira Миксер Чешми AF1078

Бања Антички Месинг Слив Тапа Палубата Монтирани слив допрете torneira Миксер Чешми AF1078

DEN 1744.00
DEN 1896.00

Стока
Достапно.

Околу 1% парцели ќе биде оштетен на кој начин. Контакт со нас на : · Ако сакате да се направи голема цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене. Б, Без Телефонски број . Банката да Банкарски Трансфери; Western Union Испорака : · ве Молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Детали

Тип:
Слив Чешми
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Класичен
Бренд Име:
samoel
Инсталација Тип:
дек монтирани
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тежина На Пакет:
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тапа Планината:
Една Дупка
Број На Модел На:
AF1078
Површински Третман:
Античкиот
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Рачки:
Една Рачка
Висина:
14 инчи
Материјал:
Дувачкиот
Свеж

Избор на клиенти