.

.

New
50 лист/пакет Кинески ориз Хартија goingbi сликарство calligraphy следење на хартија тенка зрела xuan хартија следење на хартија

50 лист/пакет Кинески ориз Хартија goingbi сликарство calligraphy следење на хартија тенка зрела xuan хартија следење на хартија

DEN 7200.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Слика Хартија
Слика Хартија Тип:
Кинески сликарство
Бренд Име:
ТАИ HONG YI
Број На Модел На:
В. Џ.-БП-00191
Количина:
50 лист/пакет
Големина:
70*138 cm
Стил:
Зрели хартија =варен хартија
боја:
бела како на слика
Свеж

Избор на клиенти