.

.

New
Висок квалитет на цвет платно,еден цвет масла,апстрактната уметност дома декорација на ѕид

Висок квалитет на цвет платно,еден цвет масла,апстрактната уметност дома декорација на ѕид

DEN 881.00
DEN 1728.00

Стока
Достапно.

Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и можете да изберете омилен превозот методи пред да плаќаат.ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот Повратни информации 1. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Слика Големина/Цена : (1inch=2. Материјали/ Медиум : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно Гаранција : 100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач различни сликарски техники Detail /Рамка без рамка,само платно Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис Техника : 100% рака обоен, различни сликарски техники Забелешка : Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет. Плаќање 1.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање. Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила.Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на сајтот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со бизнис.5 см)
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме.

Детали

Големина (Инчен):
16x16, 20x20, 24x24, 28x28
Обликот:
Плоштад
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
0140
оригиналниот:
Yes
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Медиум:
Масло
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Форма:
Еден
Бренд Име:
MYT
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
cm
Име:
Hattie
Свеж

Избор на клиенти