.

.

New
Палета нож портрет Лице Маслото Карактер слика canva Страна се насликани Francoise Nielly ѕид Уметност слика за живеење room15

Палета нож портрет Лице Маслото Карактер слика canva Страна се насликани Francoise Nielly ѕид Уметност слика за живеење room15

DEN 2808.00
DEN 3120.00

Стока
Достапно.


Производ Детали : Производ : Улична Уметност, Поп Уметност на платно hight Квалитет, Големина : 16 инчен x24 инчен $65 18 инчен x27 инчен $79 20 инчи x30 инчен $89 Подолу големина не може да се испраќаат од страна на Кина Пост.Така цената не вклучува shippment такса.Ве молиме изберете друга логистичка 24 инчен x36 инчен $109 36 инчи x48 инчен $179 40 инчи x60 инчен $209 (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Eazilife). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела
Производот Се Покаже :

Детали

Големина (Инчен):
16 инчен x24 инчен 18 инчен x27 инчен, 20 инчи x30 инчен, 24 инчен x36 инчен, 36 инчи x48 инчен
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Стил:
Апстракт
Предмети:
Портрет
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Техника:
Рачно Насликани
Свеж

Избор на клиенти