.

.

New
Дома Декор Токио Аниме Ghoul Kaneki Кен Ѕид Скролувајте Постер Ткаенина Сликарство 40x60cm

Дома Декор Токио Аниме Ghoul Kaneki Кен Ѕид Скролувајте Постер Ткаенина Сликарство 40x60cm

DEN 612.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.


Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
3)Нормално, тоа трае 12-30 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.
Повратни информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.62")
Декорација на вашите ѕидови со овој бренд нова студија ѕид скролувајте;
Лесно да се откажам(доаѓа со бесење куки)и го прави голем дар премногу;
Висок Квалитет,Издржливи ткаенини;живописни бои
Ние нудиме пад на превозот и трговија на големо.
Начин На Плаќање
Нашите Купувачот Заштита САМО ја заштитува Методи за Плаќање на Ali Express како што е подолу :
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас!
.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.

Детали

Бренд Име:
Mxdfafa
Предмети:
Анимација
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
скролувајте сликарство
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
1
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Масло
Стил:
Јапонија Стил
Техника:
Спреј Сликарство
Материјал:
Праска Кожата
Свеж

Избор на клиенти