.

.

New
Бесплатен Превозот Страна се Насликани Нож Пејзаж Ѕид Уметност Декоративни Бои рачно изработени Луѓе Одење Во Дождот Streetscape Масло на Платно

Бесплатен Превозот Страна се Насликани Нож Пејзаж Ѕид Уметност Декоративни Бои рачно изработени Луѓе Одење Во Дождот Streetscape

DEN 1781.00
DEN 3360.00

Стока
Достапно.


Тоа е Ефектот на табелата со рамка за повикување само. За повеќе стилови, поголема големина, се меша со цел или превозот прашање, pls се чувствуваат слободни да контакт со мене. +86-13728664571
. Тип : Оваа ставка е 100% Рака-насликани на Платно Продавачот Забелешка : Ако ви треба други големина,ве молиме оставете порака до мене
Среќа Маслото Детали Ставка Име на Пејзаж Маслото Metarial Висок Квалитет на Платно И Масло Стил 100% Рака Насликани Големина Прилагодено Превозот Бесплатен Превозот Рамка БЕЗ Рамка Пакување Навива за да испратите ОЕМ Достапни PS : Ние сме добредојдени сте да ги прилагодите на било слика од вашата фотографија. Сите масла ,нашиот сликар треба некои дена за да се заврши тоа.
друга големина ќе биде бесплатен превозот за delviery од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот, ова рачно изработени платно сликарство е без внатре и надвор рамка , но оваа големина е обично photoframe големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно (pls контакт со мене, ако би сакале тоа се протегала). Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики .кога масла заврши и сува, ние ќе го испрати наскоро.pls чека трпеливо,ви благодариме за вашето разбирање .За Превозот Начин :
големината е поголем од 70x70cm,тоа ќе биде бесплатен превозот за испорака преку ИЗРАЗУВААТ(како на пример, DHL/ФЕДЕКС и така натаму), по испорака тоа ,ќе добиете слика за 3-5 дена.

Детали

Големина (Инчен):
50x70cm, 60x90cm
Бренд Име:
Huang Уметност
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Форма:
Еден
Број На Модел На:
Животни уметност
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Пејзаж
Место на Origial:
Guangdong, Кина (Копно)
Примена:
Канцеларија /schoolroom/болница/ library
Стил:
Дома декорација
Promoiton:
за Продаваат Евтини, на Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Свеж

Избор на клиенти