.

.

New
5Panel Земјата Мапа Од Просторот Платно Сликарство рачно изработени Модерна Маслото На Платно Ѕид Уметност Подарок За Дневна Соба

5Panel Земјата Мапа Од Просторот Платно Сликарство рачно изработени Модерна Маслото На Платно Ѕид Уметност Подарок За Дневна

DEN 421.00
DEN 569.76

Стока
Достапно.

Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Враќање&Наплата
1.
Големина Големина 1 : 20x60cmx1,20x40cmx4(8x24inchx1, 8x16inchx4) Size 2 : 30x80cmx1,30x60cmx4(12x32inchx1, 12x24inchx4)
Превозот
Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority. Ви благодариме за се што доаѓа.
Квалитетот оценка
ААА+ Висок квалитет. EMS
Време на испорака
1.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во мојата продавница на Aliexpress,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на платно слики . Кина Пост Воздух Mail
2.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Customer Service
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
(Со нетрпение очекуваме да вашата совети)
Материјал
Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали .

Детали

Големина (Инчен):
20x60cmx1 20x40cmx4, 30x80cmx1 30x60cmx4
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Бренд Име:
famili
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Број На Модел На:
02150301
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж
Свеж

Избор на клиенти