.

.

New
Kandinsky Апстрактни Фигури Платно Уметност Печати Сликарство Постер На Ѕид Слики За Соба Дома Декоративни Спална Соба Оркестарот Без Рамка

Kandinsky Апстрактни Фигури Платно Уметност Печати Сликарство Постер На Ѕид Слики За Соба Дома Декоративни Спална Соба Оркестарот

DEN 159.00
DEN 295.20

Стока
Достапно.


Детали

Големина (Инчен):
15x20Cm Без Рамка, 20x25Cm Без Рамка, 20x30Cm Без Рамка, 30x40Cm Без Рамка, 40x60Cm Без Рамка, 50x75Cm Без Рамка, 60x90Cm Без Рамка
Материјал:
Платно
Предмети:
Апстракт
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
Ерик и Може да
оригиналниот:
Yes
Број На Модел На:
ЕМА-179
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Големина:
15*20 cm 20*25 cm 20*30 cm 30*40 cm 40*60 cm 50*75 cm 60*90 cm
Големина во инчи:
8Inch, 10Inch, 12Inch, 16Inch, 24Inch, 30Inch, 36Inch
Материјал:
Памук Платно
Предност:
Обичај
Употреба:
Дома декорација, Бар декорација, Хотел декорација
Функција:
Издржливи, нема набори, точно боја, висока-одделение
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Монтажа Метод:
Двострано лепило Мал подарок со производот
Продажба Метод:
трговија на големо и на мало
Слика Стил:
Нордиските Расадник Уметнички Дела
Свеж

Избор на клиенти