.

.

New
познатиот уметност научник Рејн van Rijn сликарство Висок квалитет Рака насликани

познатиот уметност научник Рејн van Rijn сликарство Висок квалитет Рака насликани

DEN 5449.00
DEN 6336.00

Стока
Достапно.

Ни остави на пораки за детали. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме ни e-mail пред да остави негативни повратни информации или неутрален повратни информации или да се отвори расправа за сајт, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО и да се направи сте задоволни со бизнис. Оригиналите се направени од страна на добро-познати и ценети уметници како Van Gogh, Моне и многу повеќе.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. Кога ќе добиете пакетот?
Обработка на Време = Од времето кое го примените вашиот цел на време ќе почнеме да брод вашата нарачка. Нашите масла се вистински рака-насликани репродукции. Производи кои е оштетен не се враќа. Што е разликата помеѓу рака-насликани масла и отпечатоци? На отпечатоци кои може да се најдат на многу сајтови на Интернет и во многу продавници се само печатени слики на оригинални слики. 100% Рака Насликани на платно. Без strenched или врамени. Ние ги испита делата кои ние се здобијат со многу внимателно.Добар во сопствени слики (слика/фотографијата на платно) Друга Ѓ.Се занимаваат со масла од 2000 година 3.
Waterprint и уметник име на слика ќе биде отстранет од завршен сликарство. Овие слики се направени од страна на талентирани уметници, кои се реплицираат на уметнички дела направени од страна на некои од најголемите мајстори.

Детали

Големина (Инчен):
20 X 24, 24 X 32, 30 X 40, 36 X 48, 48 X 64
Тип:
Масла
Предмети:
Слика Слика
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Класичен
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
43
Iid:
15350
M:
M3
Свеж

Избор на клиенти