.

.

New
Модерната Нордиските Лав Животинско Силуета Елени Коњ Портрет Платно A4 Слон Голем Постер Печатење Ѕид Уметност Дневна Соба Оркестарот Сликарство

Модерната Нордиските Лав Животинско Силуета Елени Коњ Портрет Платно A4 Слон Голем Постер Печатење Ѕид Уметност Дневна Соба Оркестарот

DEN 202.00
DEN 336.00

Стока
Достапно.

Пакување : Примерок цел – Отпечатоци се валани заедно со заштитна бела хартија и го стави заедно во цврсти цевка за да се спречи било каква штета. Превозот време : За САД, потребни се околу 2 до 5 недели; За франција, велика БРИТАНИЈА, Германија, Ирска, Австрија, Русија, Белгија, Исланд, Данска, Финска, Netherland, Луксембург, Норвешка, Швајцарија, Шведска, Португалија, Италија, Грција, превозот трае околу 14-35 дена; За Австралија, Нов Зеланд, Јапонија, што е потребно за 14-35 дена; За други земји, што е потребно за 25-60 дена.
Згора на тоа, ние се направени над 2000 различни оригинални дизајни од 2014 година, што во основа значи дека ние се создаде во текот на 3 оригинални дизајни секој ден за да се задоволат повеќе и повеќе персонализирани глобалниот пазар. Отпечатоци се подготвени за кадрирање - димензии се исполнат стандардот големината на рамката! Можете лесно може да се стави платно печатење во било фото рамка, исто како хартија за печатење. Нашите платно печатење е вода се спротивстави, потрајни, и има фина текстури кои хартија не може да понуди.
Како млад и релативно мала компанија, ние се брзо да растат секоја година со нашата страст за добар дизајн и иновативни производи, и веруваме дека овие се копчињата за остварување на нашите клиенти среќни.
Ние сме original дизајнер и производство на нашите производи, што значи ние се дизајн стил, вкус и квалитет на производот многу сериозно.

Детали

Големина (Инчен):
18x13 cm Без Рамка, 20x15 cm Без Рамка, 25x20 cm Без Рамка, A4 30x21 cm Без Рамка, 40x30 cm Без Рамка, 50x40 cm Без Рамка, 70x50 cm Без Рамка, 80x60 cm Без Рамка, 100x70 cm Без Рамка
боја:
8pcs Сет
Бренд Име:
Блага Уметност
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Животните
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
Q0000660
оригиналниот:
Yes
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Свеж

Избор на клиенти