.

.

New
класичната суд бројки кралицата елизабета портрет масла платно печатење отпечатена на платно ѕид уметност декорација слика

класичната суд бројки кралицата елизабета портрет масла платно печатење отпечатена на платно ѕид уметност декорација слика

DEN 299.00
DEN 497.28

Стока
Достапно.


на пример 36 X48inch, 40 X60inch, 48 X72inch ќе испрати express , испрати изразуваат различни во зависност од различните земји.Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина ,ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе го прават истото за вас. Ако ви треба други големина, ве молиме контактирајте со нас, ние може да обичај било големини за вас.
Детали
1. За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка штета превозот, ова платно печатење на слика е без рамка,но оваа големина е обично photoframe големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе го решат тоа. Ако треба да го промените вашиот превозот адреса,ве молиме контактирајте ме или напушти ме порака за нова адреса, кога ќе ставање наредби, или ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса.
Бидејќи на мерење проблеми, постои големина грешка во рамките на прифатливо опсег . Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики. Должина е подолго од 24 инчи, на парцела е премногу долго, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail одби да го прифати, така се повеќе од 24 инчи. Ви благодариме!
1. Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката.

Детали

Големина (Инчен):
8X12, 12X16, 12X18, 16x20, 16X24, 20x24, 20X30, 24X32, 24x36, 36x48
Бренд Име:
Оу Li Da Уметност
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Портрет
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Класични
Форма:
Станот
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
AA3486
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени
Шема:
Цртан филм
бела чипка:
3-5cm
Количина:
1pcs
Големина:
Инч
Свеж

Избор на клиенти