.

.

New
Портрет сликарство Одбивање на Св. Петар Рејн van Rijn уметничка репродукција Висок квалитет Рака насликани

Портрет сликарство Одбивање на Св. Петар Рејн van Rijn уметничка репродукција Висок квалитет Рака насликани

DEN 7554.00
DEN 8784.00

Стока
Достапно.

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет. Репродукции ви овозможи да поседувате реплика на ремек-дело кое само може да се најде во светот познати уметнички музеи. Економија Експрес : Тоа обично трае околу 20-30 дена. Оваа слика е Репродукција, НЕ се Оригинални . Кога ќе добиете пакетот?
Обработка на Време = Од времето кое го примените вашиот цел на време ќе почнеме да брод вашата нарачка. Превозот Време = Од времето ние брод на пакет од времето ќе го примите пакетот. Исто така, ние може да се добие western union и други начини на плаќање, ве молиме контактирајте со нас за детали. Во тоа време, ние ќе имаме изведувач за да се заврши сликата, и да чекаат бојата да се исуши. Што е разликата помеѓу рака-насликани масла и отпечатоци? На отпечатоци кои може да се најдат на многу сајтови на Интернет и во многу продавници се само печатени слики на оригинални слики. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас. Што се маслото репродукции? Маслото репродукции се рачно изработени recreations на оригинални слики. Петар Ориентација : Хоризонтална Големина : Како опции наведени погоре(1 Инч=2.
Добредојдовте на Jacky Gallery детали за Производот Име : Негирање на Св.

Детали

Големина (Инчен):
30 X 30, 36 X 36, 40 X 40, 48 X 48, 60 X 60
Тип:
Масла
Предмети:
Слика Слика
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Класичен
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
43
Iid:
21089
M:
M4
Свеж

Избор на клиенти