.

.

New
Модерен Минималистички Инспиративни Типографија Креативни Љубов Цитат Уметност Печатење На Постер На Ѕид Слика Платно Сликарство Без Рамка Дома Декор

Модерен Минималистички Инспиративни Типографија Креативни Љубов Цитат Уметност Печатење На Постер На Ѕид Слика Платно Сликарство

DEN 431.52

Стока
Достапно.

Модерен Минималистички Инспиративни Типографија Креативни Љубов Цитат Уметност Печатење На Постер На Ѕид Слика Платно Сликарство Без Рамка Дома Декор Бренд
Love Space
Печатење
Европскиот Стандард
Еко-Пријателски
Материјал
Платно
Е прилагодена
Yes
Големина
Ние нудиме многу големина опции.
(Ако сте треба други големини, ние може да се прилагоди)
Функција
Моден Дома Декорација
Бои
КАКО ФОТО
Можете да наведете боја
со порака
Технологија
Печати
(Печати не вклучуваат секоја рамка)
Answer : ___________________________ Note :
1, може да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор или мобилен амбиент.
2, големината е мерени рачно. Толеранција е 0.5 cm.
3, 1 инч=2.54 см
4.Без Рамка

Детали

Големина (Инчен):
20x25cm без рамка, A4 21x30cm без рамка, 30x40cm без рамка, 40x50cm без рамка, 50X70cm без рамка, 60x80cm без рамка, 70x100cm без рамка
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
LS611108
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
wishspace
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Предмети:
Писмо
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Тип На Објект:
писмо од ѕидното сликарство
Димензија конверзија:
1inch=2.54 см
Тема стил:
Модерна
Занает/Технологија:
Печатење
Еко-Пријателски:
Yes
Функција:
Дома декорација
Красат одделение:
високата мода
Примена:
Облагородување Декорација
Употреба повод:
деца соби бебе соба дневна соба и спалната соба канцеларија
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти