.

.

New
Портрет сликарство Pallas Атена Или Armoured Слика 65 Рејн van Rijn уметничка репродукција Висок квалитет Рака насликани

Портрет сликарство Pallas Атена Или Armoured Слика 65 Рејн van Rijn уметничка репродукција Висок квалитет Рака насликани

DEN 5449.00
DEN 6336.00

Стока
Достапно.

Кога ќе добиете пакетот?
Обработка на Време = Од времето кое го примените вашиот цел на време ќе почнеме да брод вашата нарачка. Минималното време : 5-10 дена. Производи кои е оштетен не се враќа. Ние ги испита делата кои ние се здобијат со многу внимателно.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. Превозот Време = Од времето ние брод на пакет од времето ќе го примите пакетот. Оригиналите се направени од страна на добро-познати и ценети уметници како Van Gogh, Моне и многу повеќе. Сепак, бидејќи сликите се направени од страна на страна и да не се компјутерски генерирани секогаш постои мала варијација помеѓу репродукција и оригиналниот/слика. Оваа слика е Репродукција, НЕ се Оригинални . Што е разликата помеѓу рака-насликани масла и отпечатоци? На отпечатоци кои може да се најдат на многу сајтови на Интернет и во многу продавници се само печатени слики на оригинални слики. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Jacky Галерија на репродукции се направени со рака. Нашите масла се вистински рака-насликани репродукции. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате за нив. Пакет Frameless слика ќе биде преполна со тешко цевка внатре и меур пластика надвор. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас.

Детали

Големина (Инчен):
20 X 24, 24 X 32, 30 X 40, 36 X 48, 48 X 64
Тип:
Масла
Предмети:
Слика Слика
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Класичен
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
43
Iid:
2008 година
M:
M3
Свеж

Избор на клиенти