.

.

New
Париската Улица Модерна Формулиран Cityscape Платно Печатење Црно И Бело Европа Згради Маслото На Платно Ѕид Уметност Дома Декор

Париската Улица Модерна Формулиран Cityscape Платно Печатење Црно И Бело Европа Згради Маслото На Платно Ѕид Уметност Дома Декор

DEN 1382.00
DEN 1728.00

Стока
Достапно.


Добредојдовте на Barocco продавница
Сонцето ви дава светлината, месечината ви дава романса, ѕвездите ви даде сон, ние ви дава најдобар квалитет на живот за да уживате во себе.)
Ве молиме истакна : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Тоа не е само најдобар избор за вашата домашна декорација но, исто така, специјален подарок за вашите пријатели.
*фотографијата е еднаков на сликата што ние го продаде. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање
* Обично можете да добиете предмети во рамките 15-25 работни дена откако ќе го испрати надвор преку ПОСТ или EUB.
Париската Улица Модерна Формулиран Cityscape Платно Печатење Црно И Бело Европа Згради Маслото На Платно Ѕид Уметност Дома Декор
Опис на ставки :
* Ова е HD печатени сликање на платно,а не рачно насликани,без рамки.
Големина на :
12x24inch(30x60cm)x2pcs,12x32inch(30 X80cm)x2pcs
Следниве се Протегала сликата за да ја погледнете
Љубезно Ве Молиме Да Забележите
ако треба, се протегала од нас pls кликнете на ова линкови и место цел заедно со она што го сакате сликарството, па ние ќе го организира shippment за вашата слика со протегала може да можете да висат на ѕидот direclty
Stetched кликнете на Мене
Ако треба speical според големината на вашиот ѕид ,pls контактирајте со нас слободно можеме да се подготви според големина ви благодариме
плаќање : escow,T/T или westunion според вашиот удобен
Превозот : unstretched и формулиран, ќе брод во тек (ако треба да се водат и рамка, ве молиме контактирајте ме.

Детали

Бренд Име:
Barocco
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Модерна
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
MC160716 Модерна Апстракт HD Печатење на Слика
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Пакет:
Не се протегала
Место на Потекло:
Кина (Копно)
забелешка:
Ова е Платно само, Без рамка
Примена:
Куќа Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Барот На Хотелот
Слика Стил:
100% Рака Насликани Современи Печатени Сликарство
Свеж

Избор на клиенти