.

.

New
Портрет уметност Светиот Семејство Рејн van Rijn слики за продажба Висок квалитет Рака насликани

Портрет уметност Светиот Семејство Рејн van Rijn слики за продажба Висок квалитет Рака насликани

DEN 6357.00
DEN 7392.00

Стока
Достапно.

Контакт со нас и за други големината ако треба. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме ни e-mail пред да остави негативни повратни информации или неутрален повратни информации или да се отвори расправа за сајт, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО и да се направи сте задоволни со бизнис. Овие слики се направени од страна на талентирани уметници, кои се реплицираат на уметнички дела направени од страна на некои од најголемите мајстори.Се занимаваат со масла од 2000 година 3. Кога ќе добиете пакетот?
Обработка на Време = Од времето кое го примените вашиот цел на време ќе почнеме да брод вашата нарачка. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет. Минималното време : 5-10 дена. Препорачана Превозот на располагање во DHL, EMS, Fed Ex. Пример на нашите завршени сликарство Плаќање добиеме Esrow и кредитна картичка плаќање, како default.Се наоѓа во Fujian провинција на Кина 2. Исто така, ние може да се добие western union и други начини на плаќање, ве молиме контактирајте со нас за детали. Без strenched или врамени. Ни остави на пораки за детали. Оригиналите се направени од страна на добро-познати и ценети уметници како Van Gogh, Моне и многу повеќе. Тоа обично трае околу 7-10 дена. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Детали

Големина (Инчен):
20 X 24, 24 X 32, 30 X 40, 36 X 48, 48 X 64
Тип:
Масла
Предмети:
Слика Слика
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Класичен
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
43
Iid:
17789
M:
M4
Свеж

Избор на клиенти