.

.

New
слики на Платно Printings Романтична Лаванда Море Класичната Пејзаж Ѕид Уметност Масло слика На Платно За Домашна Декорација Без Рамка

слики на Платно Printings Романтична Лаванда Море Класичната Пејзаж Ѕид Уметност Масло слика На Платно За Домашна Декорација

DEN 360.00

Стока
Достапно.


ѕвезда крајот Без Рамка слики на Платно Printings Романтична Лаванда Море Класичната Пејзаж Ѕид Уметност Масло слика На Платно За Домашна Декорација Добредојдовте на нашата продавница! Ние нудиме висок квалитет 100% гарантира платно печатење на слики. Големината, моделот, и материјал може да се прилагоди од страна на вашето барање, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали. Ви благодариме.
Детали за производот Производот : Романтични Лаванда Море Масла Материјал : Платно Квалитет : висококвалитетно платно печатење на слика (Без рачно изработени сликарство) се Водат и рамка : Без Рамка (Ако сте треба врамени, ве молиме контактирајте Seve) Услуги на Клиентите : Прилагодено големина или фотографија е добредојден, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на сликата за печатење. Пакет : Платно во цевка Забелешка 1. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики. 2. За да ја зачувате вашата превозот цена и да се избегне рамка оштетени за време на превозот, ова платно печатење на слика е без рамка и носила. 3. За повеќе стилови или други големина на, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време. Производот се покаже Вистински Слики
Постои 3-5 см екстра простор на eah големина на рамка
Пакување Детали ( Без Рамка)

Детали

Големина (Инчен):
20x20cm3pcs Без рамка, 30x30cm3pcs Без рамка, 40x40cm3pcs Без рамка, 50x50cm3pcs Без рамка, 60x60cm3pcs Без рамка, 70x70cm3pcs Без рамка
Форма:
Три-слика Комбинација
Број На Модел На:
Платно слика 23
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Стил:
Impressionist
Техника:
Спреј Сликарство
Бренд Име:
HEYI
оригиналниот:
No
Обликот:
Плоштад
Предмети:
Пејзаж
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка на режимот:
Печатење платно сликарство само
Производ Стил:
Платно Printings
ОБЛИКОТ:
правоаголник
Предмети:
Пејзаж
Рамка:
Без рамка
Сцени:
Дневната Соба/спалната соба
Медиум:
Масло Printings
Шема:
слика
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти