.

.

New
класичната леопард и убавина сценографијата масла платно печатење отпечатена на платно дома ѕид уметност декорација слика

класичната леопард и убавина сценографијата масла платно печатење отпечатена на платно дома ѕид уметност декорација слика

DEN 299.00
DEN 497.28

Стока
Достапно.

Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот. За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка штета превозот, ова платно печатење на слика е без рамка,но оваа големина е обично photoframe големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно. Предмети ќе биде предаден за 3-7 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Сликата не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини. Ви благодариме!
1. Ние нудиме бесплатен превозот за сите околу светот преку Кина Пост Воздух Пошта,освен НАС(преку epacket). Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката.
Детали
1. Понекогаш пакет ќе пристигнат на вашата страна побавно отколку пред поради лошите временски услови или царинење причини,ако се уште не го добиете вашиот пакет, но цел ќе затворени наскоро,ве молиме контактирајте ме за да се прошири на времето од 20 дена или повеќе . ние може да ви даде попуст за еднаш наредби " вредност повеќе од 100 ДОЛАРИ.
на пример 36 X48inch, 40 X60inch, 48 X72inch ќе испрати express , испрати изразуваат различни во зависност од различните земји. Ако треба да го промените вашиот превозот адреса,ве молиме контактирајте ме или напушти ме порака за нова адреса, кога ќе ставање наредби, или ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса.Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина ,ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.

Детали

Големина (Инчен):
8X12, 12X16, 12X18, 16x20, 16X24, 20x24, 20X30, 24X32, 24x36, 36x48
Бренд Име:
Оу Li Da Уметност
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Голи
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Класични
Форма:
Станот
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
s(255)
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени
Шема:
Цртан филм
бела чипка:
3-5cm
Количина:
1pcs
Големина:
Инч
Свеж

Избор на клиенти