.

.

New
Портрет сликарство Жена Капење во Поток Рејн van Rijn уметничка репродукција Висок квалитет Рака насликани

Портрет сликарство Жена Капење во Поток Рејн van Rijn уметничка репродукција Висок квалитет Рака насликани

DEN 5449.00
DEN 6336.00

Стока
Достапно.

Во тоа време, ние ќе имаме изведувач за да се заврши сликата, и да чекаат бојата да се исуши. Оригиналите се направени од страна на добро-познати и ценети уметници како Van Gogh, Моне и многу повеќе. Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба.Се занимаваат со масла од 2000 година 3. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник.Се наоѓа во Fujian провинција на Кина 2. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас. Што е разликата помеѓу рака-насликани масла и отпечатоци? На отпечатоци кои може да се најдат на многу сајтови на Интернет и во многу продавници се само печатени слики на оригинални слики. 100% Рака Насликани на платно. Превозот Време = Од времето ние брод на пакет од времето ќе го примите пакетот.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. Што се маслото репродукции? Маслото репродукции се рачно изработени recreations на оригинални слики. Исто така, ние може да се добие western union и други начини на плаќање, ве молиме контактирајте со нас за детали. Кога ќе добиете пакетот?
Обработка на Време = Од времето кое го примените вашиот цел на време ќе почнеме да брод вашата нарачка.

Детали

Големина (Инчен):
20 X 24, 24 X 32, 30 X 40, 36 X 48, 48 X 64
Тип:
Масла
Предмети:
Слика Слика
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Класичен
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
43
Iid:
17782
M:
M3
Свеж

Избор на клиенти