.

.

New
рака насликани сликарство животинско господин патка класичната рачно изработени маслото чиста прирачник маслени

рака насликани сликарство животинско господин патка класичната рачно изработени маслото чиста прирачник маслени

DEN 2822.00
DEN 4704.00

Стока
Достапно.

За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка штета превозот, ова маслото е без рамка,но оваа големина е обично photoframe големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно. Предмети ќе биде предаден за 7-15 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Ви благодариме!
1. Ние нудиме бесплатен превозот за сите околу светот преку Кина Пост Воздух Пошта,освен НАС(преку epacket). Ако вашата цел повеќе од 100 нашите ќе ви испрати на парцела од експрес испорака!
2. Бидејќи ова е прирачник сликарство, бојата на секоја серија ќе биде разумна спектар на разликите. Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики. Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе го прават истото за вас. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот. Понекогаш пакет ќе пристигнат на вашата страна побавно отколку пред поради лошите временски услови или царинење причини,ако се уште не го добиете вашиот пакет, но цел ќе затворени наскоро,ве молиме контактирајте ме за да се прошири на времето од 20 дена или повеќе . Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање . Ако ви треба други големина, ве молиме контактирајте со нас, ние може да обичај било големини за вас .Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина ,ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.

Детали

Големина (Инчен):
20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Бренд Име:
Оу Li Da Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Животните
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Класични
Форма:
Станот
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
маслото
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
бела чипка:
3-5cm
Свеж

Избор на клиенти