.

.

New
HD 5 парче платно уметност Печатени Черепот уметност Сликарство Платно Печатење на декор печатење на постер фотографија платно Бесплатен превозот/NY-5970

HD 5 парче платно уметност Печатени Черепот уметност Сликарство Платно Печатење на декор печатење на постер фотографија платно

DEN 335.00
DEN 446.88

Стока
Достапно.


Големина на :
големина 1 : 20x35cmx2pcs, 20x45cmx2pcs, 20x55cmx1pc (8x14x2, 8x18x2, 8x22inch)
големина : 10x15cmx2pcs, 10x20cmx2pcs, 10x25cmx1pc (4x6x2, 4x8x2, 4x10inch x1 )
Време На Испорака :
1.Плаќање Methords
Зачувам
Ние претпочитаат Зачувам плаќање (брзо, лесно и безбедно).
Политика На Враќање
1) Ако имате било какви прашања во врска со предмети што откако ќе ја прими, ве молиме обратете ми се на прво место.
Ние, исто така може да наслика според вашите барања или фотографии. Ви благодариме!
Забелешка : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики.Вашиот бизнис успех е нашата цел. Количина помеѓу 10 и 100 парчиња/групи : 7-15 дена
3.
4) Ако пратката е потврдено изгубени, ние би сакале да ви даде целосна наплата
За нас : Добредојдовте на нашата продавница
Ние сме промет на големо со нафта сликарство снабдувачот во Кина! Ние нудиме комерцијални масла, квалитетни масла и музеј квалитет оригинални масла да се сретне со барањата на различни масла пазарот.
2) Само оштетен, погрешно предмети се предмет да се врати. Ние ќе ви одговори во рок од 12hrs. Ве молиме да се свесни дека секоја наплата ќе бидат издадени на истиот начин на кој купувачот ги плаќа нас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Се надеваме дека ќе се воспостави искрен однос со нашите клиенти. Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди висок квалитет на објект за вас, и ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек.

Детали

Големина (Инчен):
големина 1, големина на
боја:
не врамени, со врамени
Стил:
Модерна
Форма:
Во комбинација
Материјал:
Платно
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Бренд Име:
Artsailing
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Број На Модел На:
NY-5970
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Предмети:
черепот
Медиум:
Платно Печатење
Рамка на режимот:
Врамени на врати
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
КАКО ШТО Е ОПИШАНО
Тип:
Печатени
Шема:
Цртан филм
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти