.

.

New
Ананас Биде Храбар и Вид Класичен Цитати Платно Сликарство Црно Бела Нордиските Ѕид Уметност Слика за Деца Соби Дома Декорација

Ананас Биде Храбар и Вид Класичен Цитати Платно Сликарство Црно Бела Нордиските Ѕид Уметност Слика за Деца Соби Дома Декорација

DEN 285.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


Answer : ___________________________ Note :
1, боја може да биде малку поинаква, бидејќи на компјутерски монитор амбиент.
2, големината е мерени рачно. Толеранција е 0.2 cm.

Детали

Големина (Инчен):
10x15cm без рамка, 13x18cm без рамка, 15x20cm без рамка, 18x24cm без рамка, 20x25cm без рамка, A4 21x30cm без рамка, 30x40cm без рамка, 40x50cm без рамка, 50x70cm без рамка, 60x80cm без рамка
Бренд Име:
Сигурен Живот
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Апстракт
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
S76241
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Дома декорација:
Ѕидот Уметнички Слики Постер
Стил:
Нордиските Скандинавските Платно Масла
класично сликарство:
Декорација На Слики
Тип:
постери и цртежи
Сцена:
Ѕид слики за дневна соба
Уникатен Подарок за Деца:
Yes
во парк:
Yes
Dropshipping:
Yes
Пакет:
Валани во Цевка
Свеж

Избор на клиенти