.

.

New
ЗЕН Камен Бамбус - Будизмот Уметност Свила Постер 13x18 инчи Слики за Дома Ѕид Оркестарот 017

ЗЕН Камен Бамбус - Будизмот Уметност Свила Постер 13x18 инчи Слики за Дома Ѕид Оркестарот 017

DEN 241.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.

13x24[33x60cm]; 16x30[41x75cm]; 20x36[50x90cm]; 24x43[60x108cm]; 32x57[80x145cm] 4 .
2, големината е мерени рачно., наплата или замена е прифатливо., понекогаш тоа може да потрае малку подолго време за да го добиете пакет,ве молиме контактирајте со нас да се прошири вашата цел заштита на времето;
100% Задоволството е загарантирано .13x13[33x33cm]; 16x16[41x41cm]; 20x20[50x50cm]; 24x24[60x60cm]; 32x32[80x80cm] Ние се нудат многу големина опции.5 cm
'
Сите пакетот ќе биде транспортирана со следење НЕ во 1~2 работни дена(Краток ракување со времето и бесплатен превозот) , e Packet и Кина пост воздух пошта е нашата стандардна услуга,ве молиме контактирајте со нас ако сакате experss испорака.Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да контакт.
Материјал Свила или Платно Технологија
HD Печатење (без рамка)
Големина 1 . Толеранција е 0. Напомена : - ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно или целосно пред да одржи ред; - Се очекува испорака од ќе бидат погодени од обичај, времето итн.13x20inch[33x60cm]; 16x24inch[41x60cm]; 20x30inch[50x75cm];24x36[60x90cm];32x48[80x120cm]; 3 .
(Но ако ви е потребна уште една големина, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го прилагодите за вас) Боја Можете да одредите боја со порака Забелешка
1, може да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор или мобилен амбиент. Сите наши слики со висока дефиниција верзија на , ве молиме слободно да контактирате со нас, доколку постои било каков квалитет прашање , објектот не доби итн.

Детали

Големина (Инчен):
13x18
Тип:
Постер
Материјал:
Свила
Стил:
Модерна
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Бренд Име:
GZCJHP
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Рамка:
No
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
No
Предмети:
ЗЕН
Медиум:
Свила
Поддршка База:
Свила
Свеж

Избор на клиенти