.

.

New
Кујна Кафе Време Уметнички Дела Платно Уметност Печати Сликарство Постер На Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декоративни Оркестарот Без Рамка

Кујна Кафе Време Уметнички Дела Платно Уметност Печати Сликарство Постер На Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декоративни Оркестарот

DEN 185.00
DEN 343.20

Стока
Достапно.


Детали

Големина (Инчен):
20x20 см Без Рамка, 30x30 cm Без Рамка, 40x40 cm Без Рамка, 50x50 cm Без Рамка, 60x60 cm Без Рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
ЕМА-530
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
Ерик и Може да
Предмети:
Писмо
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Големина:
20*20 cm 30*30 cm 40*40 cm 50*50 cm 60*60 cm
Материјал:
Памук Платно
Предност:
Обичај
Употреба:
Дома декорација, Бар декорација, Хотел декорација
Функција:
Издржливи, нема набори, точно боја, висока-одделение
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Монтажа Метод:
Двострано лепило Мал подарок со производот
Продажба Метод:
трговија на големо и на мало
Слика Стил:
Нордиските Расадник Уметнички Дела
Свеж

Избор на клиенти