.

.

New
Cuadros Постери И Цртежи На Ѕид Уметност Платно Сликарство Ѕид Слики За Дневна Соба Нордиските Декорација Темно Девојка Црна Постер

Cuadros Постери И Цртежи На Ѕид Уметност Платно Сликарство Ѕид Слики За Дневна Соба Нордиските Декорација Темно Девојка Црна

DEN 272.00
DEN 324.00

Стока
Достапно.


Производство Опис Памук платно Еколошки giclee мастило Поддршка за сопствени цел производство со највисок стандард Рамка не се вклучени
Пакување и Превозот се Тркалаат со тврд цевка внатре за да го заштити Производството ќе биде предаден во рок од 2 дена по уплатата Тоа обично се 5-30 дена за САД,15-30 дена до Европа, Русија, Канада и Австралија Ако сакате побрзо испорака и може да се прифати јасна цена, ве молиме контактирајте со нас
Забелешка Рамка не се вклучени потпис 'Zero C" во долниот десен агол може да се отстрани или прилагодено како сакате, ве молиме контактирајте со нас ако сакате. Ве молиме бидете сигурни дека за да се обезбеди право поштенска адреса за да се обезбеди успешно испорака Ако постои какво било прашање во врска со производи или испорака, ве молиме слободно контактирајте со нас

Детали

Големина (Инчен):
15x20cm Без Рамка, 20x25cm Без Рамка, 30x40cm Без Рамка, 40x50cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Zerocreative
Број На Модел На:
AN0963
Тип:
Платно Printings
Материјал:
ткаенина ткаенина
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Медиум:
Масло
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Предмети:
Портрет
Техника:
Спреј Сликарство
Теми:
Модерна
оркестарот:
бар , работна маса , хотел , детска соба
платно печатење:
Ѕид слики за дневна соба
Calligraphy и сликарство тип:
cuadros decoracion
Дома Декор:
Muur kunst
платно слики:
ѕид уметност платно
schilderij:
afdrukken
huisdecoratie:
Muur kunst
Обликот:
правоаголник
Свеж

Избор на клиенти