.

.

New
Кујната Готвење Говедско Месо Цитат Платно Уметност Печати Сликарство Постер На Ѕид Слики Дневна Соба Декоративни Дома Декор Свила Ткаенини Без Рамка

Кујната Готвење Говедско Месо Цитат Платно Уметност Печати Сликарство Постер На Ѕид Слики Дневна Соба Декоративни Дома Декор

DEN 143.00
DEN 264.96

Стока
Достапно.


Детали

Големина (Инчен):
15x20Cm Без Рамка, 20x25Cm Без Рамка, 20x30Cm Без Рамка, 30x40Cm Без Рамка, 40x60Cm Без Рамка, 50x75Cm Без Рамка, 60x90Cm Без Рамка
Број На Модел На:
ЕМА-527
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Ерик и Може да
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Писмо
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Големина:
15*20 cm 20*25 cm 20*30 cm 30*40 cm 40*60 cm 50*75 cm 60*90 cm
Големина во инчи:
8Inch, 10Inch, 12Inch, 16Inch, 24Inch, 30Inch, 36Inch
Материјал:
Памук Платно
Предност:
Обичај
Употреба:
Дома декорација, Бар декорација, Хотел декорација
Функција:
Издржливи, нема набори, точно боја, висока-одделение
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Монтажа Метод:
Двострано лепило Мал подарок со производот
Продажба Метод:
трговија на големо и на мало
Слика Стил:
Нордиските Расадник Уметнички Дела
Свеж

Избор на клиенти