.

.

New
Убав Обичај Во Срцето на Морето Платно Постер Печатење ликовна Уметност Ѕид Свила Постер платно печатење на Ткаенина Постер

Убав Обичај Во Срцето на Морето Платно Постер Печатење ликовна Уметност Ѕид Свила Постер платно печатење на Ткаенина Постер

DEN 169.00
DEN 201.60

Стока
Достапно.


Детали

Големина (Инчен):
20X30cm, 27X40cm, 30X45cm
Стил:
Класични
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Постер
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
Форма:
Станот
оригиналниот:
No
Бренд Име:
xxihlive
Медиум:
термички трансфер печатење
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти