.

.

New
JQHYART Апстракт Sunflowers Дневна Соба Модерна Ѕид Уметност Сликарство Слика Дома Декор Платно Печатење Без Рамка

JQHYART Апстракт Sunflowers Дневна Соба Модерна Ѕид Уметност Сликарство Слика Дома Декор Платно Печатење Без Рамка

DEN 431.00
DEN 844.32

Стока
Достапно.

Одговор ќе се врши во 24hours по примање на какви било жалба или барање.Примерок цена може да биде наплата по ред се потврдува.
· Добра услуга.
· Заштита На Животната Средина. Ви благодариме.
СОБИ : Бар, Подрум, Foyer, Игра Соба, Гаража, Салата, Ходникот Дом, Канцеларија, Дома, Театар, Детска Соба, Перење Соба. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Подолу е превозот време табела за безброј (поради царинската политика и превоз, некои окрузи ќе трае околу 4-6 недели за да пристигне).
· Добар квалитет.
За услугата
Објектот ќе биде предаден во рок од 2-3 работни дена по приемот на вашата исплата.

Детали

Големина (Инчен):
12x16, 16x20, 20x24, 24x32, 28x36
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Спреј Сликарство
Стил:
Апстракт
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No
Бренд Име:
JQHYART
Број На Модел На:
1818
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Свеж

Избор на клиенти