.

.

New
1 парчиња / set terracotta воини Платно Сликарство HD Печатени Уметност Дома Декор За Дневна Соба

1 парчиња / set terracotta воини Платно Сликарство HD Печатени Уметност Дома Декор За Дневна Соба

DEN 487.00
DEN 954.72

Стока
Достапно.

1 парчиња / set terracotta воини Платно Сликарство HD Печатени Уметност Дома Декор За Дневна Соба
size1 : 50x60cm (20inchx24inch )

Детали

Големина (Инчен):
20x24
боја:
Unstretch, Се Водат
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
ANMXL-4-13
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Бренд Име:
BYFEN УМЕТНОСТ
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Портрет
Техника:
Спреј Сликарство
Свеж

Избор на клиенти