.

.

New
боење со броеви Frameless слика нахален девојка модуларен сликарство боја со број колекции подарок за деца дома декор за соба

боење со броеви Frameless слика нахален девојка модуларен сликарство боја со број колекции подарок за деца дома декор за соба

DEN 618.00
DEN 672.00

Стока
Достапно.


Вклучува 1. Canvers означени со броеви . 2. Дрвена рамка (Опционално). 3. Акрилна Боја се означени броеви. 4. Пример слика. 5. Привезоци (Опционално). 6. 3 сликарски четки Информации
Овој објект е DIY сликарство . Што треба да заврши со себе.

Детали

Големина (Инчен):
40X60cm Без Рамка, 30X45cm Без Рамка, 50X75cm Без Рамка, 30X45cm Врамени
Предмети:
Слика Слика
Тип:
Масла
Рамка:
Yes
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
DIY0254
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Материјал:
Памук
Медиум:
Акрилик
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти