.

.

New
Топла Продажба Страна Се Насликани Модерна Апстракт Маслото Платно 1 Панел Уметност Поставите Дома Декорација На Ѕид Слика За Дневна Соба Уметнички Дела

Топла Продажба Страна Се Насликани Модерна Апстракт Маслото Платно 1 Панел Уметност Поставите Дома Декорација На Ѕид Слика За

DEN 1715.00
DEN 1824.00

Стока
Достапно.

Вие треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезда ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Објектот ќе биде спакуван во рок од 3-7 работни дена по приемот на вашата исплата.
Превозот :
Бесплатен превозот цел ќе биде превозот од кина пост воздух mail. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне со 10-25 работни дена откако ќе бидат поставени.
Исто така цел ќе биде превозот со ЕМС/ТНТ/Fed Ex/DHL која ќе пристигне со помалку работни дена, но клиентите треба да се плаќаат за правилно такси превозот. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Рок на услугите
Испорака :
Секоја слика ќе биде 100% рака-насликани од страна на нашите искусни уметници откако ќе ја добиете вашата цел. Ние ве уверам дека вашата слика е вреди да се чека.
Ако имате било какви проблеми со вашиот предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Враќање Гарантира :
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка).

Детали

Големина (Инчен):
20X30, 24x36
Бренд Име:
YouYiBao
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Предмети:
Уште живот
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Три-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
1pcs-y141
Рамка на режимот:
Треба Купи Внатрешна Рамка За Висат На Ѕидот
Без рамка:
Цена за само платно
Примена:
Дневна Соба,Спална Соба,Канцеларија,Кафуле,Хотел, Вински Бар, Јадење, Сала, Кујна
квалитет:
ААА Висок Квалитет 100% Handpainted
Место на производство :
Кина Fujian
големина(20x30inch):
50x70cm*1pcs
големина(24x36inch):
60x90cm*1pcs
Свеж

Избор на клиенти