.

.

New
Моден Големи Модерна Декорација Музика Маслото Апстракт Цвеќиња Дома Ѕид Уметност На Платно 1 Парче Сет Слика За Дневна Соба

Моден Големи Модерна Декорација Музика Маслото Апстракт Цвеќиња Дома Ѕид Уметност На Платно 1 Парче Сет Слика За Дневна Соба

DEN 1805.00
DEN 1920.00

Стока
Достапно.

Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка).
Ако имате било какви проблеми со вашиот предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Исто така цел ќе биде превозот со ЕМС/ТНТ/Fed Ex/DHL која ќе пристигне со помалку работни дена, но клиентите треба да се плаќаат за правилно такси превозот. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне со 10-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Ние ве уверам дека вашата слика е вреди да се чека. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезда ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Враќање Гарантира :
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина.
Превозот :
Бесплатен превозот цел ќе биде превозот од кина пост воздух mail. Вие треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови.
Рок на услугите
Испорака :
Секоја слика ќе биде 100% рака-насликани од страна на нашите искусни уметници откако ќе ја добиете вашата цел. Со цел да се осигура дека вашиот сликарство пристигнува во приштина состојба, ние ќе ги споделите сликата сува неколку екстра денови, зголемување на обработка на време.

Детали

Големина (Инчен):
20X30, 24x36
Бренд Име:
YouYiBao
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Предмети:
Цвет
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Три-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
1pcs-y157
Рамка на режимот:
Треба Купи Внатрешна Рамка За Висат На Ѕидот
Без рамка:
Цена за само платно
Примена:
Дневна Соба,Спална Соба,Канцеларија,Кафуле,Хотел, Вински Бар, Јадење, Сала, Кујна
квалитет:
ААА Висок Квалитет 100% Handpainted
Место на производство :
Кина Fujian
големина(20x30inch):
50x70cm*1pcs
големина(24x36inch):
60x90cm*1pcs
Свеж

Избор на клиенти