.

.

New
3 Панел Современи Печатени Платно Уметност Портокал Виолетова Црвена Буда Сликарство Ѕид Слики за Дневна Соба Дома Декорација Формулиран

3 Панел Современи Печатени Платно Уметност Портокал Виолетова Црвена Буда Сликарство Ѕид Слики за Дневна Соба Дома Декорација

DEN 906.00
DEN 1776.00

Стока
Достапно.


3 Панел Современи Печатени Платно Уметност Портокал Виолетова Црвена Буда Сликарство Ѕид Слики за Дневна Соба Дома Декорација Формулиран
Големина : 40x50cm/16x20inch x3 панели
50x60cm/20x24inch x3 панели
60x80cm/24x32inch x3 панели
Рамка : Без рамка Тип : Оваа ставка е "печати на платно" , ние ќе го напушти "4 см" во секоја страна на платно за обликување. Продавачот Забелешка : Ако ви треба други големина,ве молиме оставете порака за да ми Внимание : Оваа ставка е формулиран ,може да се рамка за нив откако ќе ги добиете; Ако сакате дрвена рамка, ве молиме контактирајте со нас .
Производот Се Покаже :
Како ќе се направи тоа..
МатеријалВодоотпорен Платно.Боја ќе се задржи во 100 години.
HD ПечатењеЈасни Детали, Боја на Природата
Заштита На ПакетБезбедно Тешко Цевка

Детали

Големина (Инчен):
40x50cm 16x20inx3pcs, 50x60cm 20x24inx3pcs, 60x80cm 24x32inx3pcs
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Три-слика Комбинација
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AsenArt
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
T3-6562
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
буда
meterial:
Водоотпорен Платно(Памук и Полиестер)
Слика Стил И Technic:
Платно Уметност Отпечатоци
Големина:
40x50cmx3,50x60mcx3,60x80cmx3
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти