.

.

New
Рачно Насликани Декоративни Ѕид Уметност Класичен Платно Сликарство рачно изработени Модерна Апстракт Основна Луѓе Животот на маслени Слики

Рачно Насликани Декоративни Ѕид Уметност Класичен Платно Сликарство рачно изработени Модерна Апстракт Основна Луѓе Животот на

DEN 14458.00
DEN 27279.36

Стока
Достапно.

Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики . Сите масла ,нашиот сликар треба некои дена за да се заврши тоа.pls чека трпеливо,ви благодариме за вашето разбирање . +86-13728664571 Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и целосна ДРС 5 ѕвезди,ви Благодариме !!. За повеќе стилови, поголема големина, се меша со цел или превозот прашање, pls се чувствуваат слободни да контакт со мене.
Тоа е Ефектот на табелата со рамка за повикување само.кога масла заврши и сува, ние ќе го испрати наскоро. За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот, ова рачно изработени платно сликарство е без внатре и надвор рамка , но оваа големина е обично photoframe големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно (pls контакт со мене, ако би сакале тоа се протегала).pls контактирајте не доколку сакате, можете да додадете внатрешна рамка. ние само ја испратите сликата без рамка за заштеда на превозот цена. Тип : Оваа ставка е 100% Рака-насликани на Платно Продавачот Забелешка : Ако ви треба други големина,ве молиме оставете порака до мене
Рачно изработени Маслото Детали Ставка Име на Пејзаж Маслото на Платно Материјал со Висок Квалитет Платно И Масло Стил 100% Рака Насликани Големина Поддршка прилагодување на Превозот Бесплатен Превозот во некои земји Рамка БЕЗ Рамка во стандардно Пакување Валани-до ОЕМ Да PS : Ние поддршка прилагодување
Answer : ___________________________ NOTE :
1.

Детали

Големина (Инчен):
60X90cm
Бренд Име:
Huang Уметност
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Број На Модел На:
Апстракт
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Пејзаж
Место на Origial:
Guangdong, Кина (Копно)
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Стил:
Апстракт
промоција:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
Прилагодување:
Поддршка
Рамка:
На располагање ,но без рамка во стандардно
Свеж

Избор на клиенти