.

.

New
Ориентален Црно Бели Кинески Мастило Calligraphy Пејзаж Реката Брод Врамени Платно Сликарство Дома Деко Ѕид Уметност Печати Слика Постер

Ориентален Црно Бели Кинески Мастило Calligraphy Пејзаж Реката Брод Врамени Платно Сликарство Дома Деко Ѕид Уметност Печати Слика

DEN 548.00
DEN 912.48

Стока
Достапно.

Ние веруваме дека тоа се осигурува дека ние секогаш ќе биде во можност да обезбеди најдобрите и најпознатите флексибилни сопствени производи и услуги на нашите клиенти.
Информација За Производот :
Отпечатоци доаѓаат стандардно во 200gsm Полиестер влакна платно, што е далеку подобро од хартија.
Ние исто така имаме наш сопствен бренд "Блага Уметност", која е основана во 2014 година, и нашата компанија има за цел да обезбеди повеќето достапни, креативни и персонализирани производи до нашите клиенти.
Во помалку од 2 години, имаме објавени 3 иновативни нови производи со патент право во пазарот, кој се покажа како многу успешна.
Компанијата Вовед :
Ние сме компанија која дизајнира и произведува нашите сопствени производи, како Платно Уметност Постер Печатење, Врамени Платно Слика, Скролувајте Уметност, Магнетни Дрвени Рамки, Фото рамки, вода во шишиња, итн. Нашите платно печатење е вода се спротивстави, потрајни, и има фина текстури кои хартија не може да понуди.
Ние сме original дизајнер и производство на нашите производи, што значи ние се дизајн стил, вкус и квалитет на производот многу сериозно. Превозот време : За САД, потребни се околу 2 до 5 недели; За франција, велика БРИТАНИЈА, Германија, Ирска, Австрија, Русија, Белгија, Исланд, Данска, Финска, Netherland, Луксембург, Норвешка, Швајцарија, Шведска, Португалија, Италија, Грција, превозот трае околу 14-35 дена; За Австралија, Нов Зеланд, Јапонија, што е потребно за 14-35 дена; За други земји, што е потребно за 25-60 дена.

Детали

Големина (Инчен):
30x30cm Врамени, 40x40cm Врамени, 50x50cm Врамени, 60x60cm Врамени, 70x70cm Врамени, 80x80cm Врамени
Бренд Име:
Блага Уметност
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Пејзаж
Рамка на режимот:
скролувајте сликарство
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Три-слика Комбинација
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
Q0000823
оригиналниот:
Yes
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Свеж

Избор на клиенти