.

.

New
Рачно Насликани декоративни Маслото На Платно розови цвеќиња слика орхидеи Модерна Уметност Дома Декорација 4pcs/set Бесплатен Превозот

Рачно Насликани декоративни Маслото На Платно розови цвеќиња слика орхидеи Модерна Уметност Дома Декорација 4pcs/set Бесплатен

DEN 1440.00
DEN 1799.52

Стока
Достапно.

Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне со 15-29 дена откако беше објавено. како што се модерна ѕидното сликарство, пејзаж платно слики, дрво ѕид слики, модерна уметничка слика, seascape слики, платно слика цвет, животински маслото на платно, модерен апстракт африка пејзаж слика зајдисонце, слики, изгрејсонце платно ѕид уметност, животински ѕид слики, секси голи масла, познатиот платно слика, апстракт платно уметност, традиционална Европската ѕид платно уметност, ѕидни слики за дневна соба декорација.
Исто така цел ќе биде превозот со ЕМС/ТНТ/Fed Ex/DHL која ќе пристигне во помалку време, но клиентите треба да се плаќаат за правилно такси превозот. Само бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако имате било какви проблеми со вашиот предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние правиме и продаваат сите видови на платно, масло слики директно од уметникот.
Повратни информации :
Вашето задоволство е многу важна за нас.5 см)
Големина 11 0cm x7 0cm : 30x50cm, 30x70cm, 20x60cm, 30x50cm
Вкупната големина може да достигне 110cm x7 0cm
Големина 15 0cm x8 0cm : 40x60cm, 40x80cm, 30x70cm, 4 0x60cm
Вкупната големина може да достигне 150cm x8 0cm Детали
Без Рамка,само Платно
(ако сте треба рамка,pls контактирајте со нас. Ние веруваме дека нашите слики ќе биде уникатен подарок за вашите пријатели, семејство, деца и родители.

Детали

Големина (Инчен):
110cmx70cm Без Рамка, 150cmx80cm Без Рамка
Стил:
Модерна
Бренд Име:
homarlt
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
4p40
оригиналниот:
Yes
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Обликот:
Нередовните
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти