.

.

New
Handpainted Нов Модерен Апстракт Ѕид Слики на Платно Маслото Апстракт Ѕид Уметност за Дома Декор не Врамени Голема Големина

Handpainted Нов Модерен Апстракт Ѕид Слики на Платно Маслото Апстракт Ѕид Уметност за Дома Декор не Врамени Голема Големина

DEN 1554.00
DEN 2189.28

Стока
Достапно.


3)Ако сакате да ја прими стоката побрзо, можете да го изберете EMS, DHL,UPS-от, но треба да се плати за
надоместокот .
Ако ви треба други големина молам контактирајте ме! Комбинација Платно Сликарство
Ако треба да се направи woodren рамка ве молам дозволете ми да знам! Благодарам многу! Добредојдовте на вашите нарачки!
Големина
Големина
Ние може да направи подолу големина, но системот не поставува слика за да одберете големина,
така ние ги користиме систем големина да ја претставуваат нашата поставува сликарство големина,
во листата, детали подолу : )
Материјали со Висок квалитет платно и за животната средина, масло, боја или акрилна боја Детали 100% рака насликани маслото на платно Врамени без рамка Протегала 5cm протегала Customersorder
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина и било слики)
Ние сакале да се плати преку Зачувам онлајн
1) Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали (во Моментов,
можете да платите со користење на Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер.Ви благодариме
а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ова е рака-насликани сликата. (поради чиста рака-насликани масла, времето за испорака на различни стил не е
истата). Бидејќи работата се произведува на побарувачката, па ние не се прифатат
ако ви се врати стоката без било какви причини.
Handpainted Нов Модерен Апстракт Ѕид Слики на Платно Маслото Апстракт Ѕид Уметност за Дома Декор не Врамени Голема Големина
Слика & Calligraphy, Евтини Сликарство & Calligraphy, Кина Сликарство & Calligraphy
Добавувачи
Слика & Calligraphy , пејзажи маслени
Клиенти цел :
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина и било слики
Примена :
Дневна Соба,Спална Соба,Јадење,Салон,Кујна,Канцеларија,Кафуле,Хотел,Вински Бар
Техничка :
Paintbrush/Нож,рака-насликани,Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот :
Група Маслото На Платно
Promoiton :
Бесплатен Превозот,За Продажба На Големо,Евтини И Убава Масла
Клучен Збор :
Модерната Апстракт Уникатни Уметнички Дела Отпечатоци
Производ Ознака :
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
Материјал :
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
(Вклучувајќи 1 панели на слика, Но нема мат, не внатре во рамката, не надвор рамка)
Цената имаат вклучувајќи 1 панели, како 1 сет .

Детали

Големина (Инчен):
без рамка
боја:
50cmx60cm, 50cmx70cm, 60cmx80cm, 60cmx90cm, 60cmx100cm, high70cm width100cm, high75cm width100cm, high80cm width100cm, high80cm width120cm, high80cm width140cm
Предмети:
Слика Слика
Број На Модел На:
HKF206
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Бренд Име:
MYT
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Место на Потекло:
Xiamen, China (Копно)
Syzygetic:
форма комбинација сет
Стил:
Дома декорација
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
маслото на платно
промоција:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
100% рака Paitned бесплатен превозот темно сива боја бело парче
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти