.

.

New
БЕЗ рамка 5 компјутери Прованса Лаванда Модуларен цвеќиња печатите слики на платно дома декор ѕид уметност сликарство бесплатен превозот Топла Продажба

БЕЗ рамка 5 компјутери Прованса Лаванда Модуларен цвеќиња печатите слики на платно дома декор ѕид уметност сликарство бесплатен

DEN 468.00
DEN 624.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина (Инчен):
4x6 4x8 4x10, 8x14 8x18 8x22, 12x16 12x24 12x32, 16X24 16X32 16X40
Тип:
фотографија
Форма:
Во комбинација
Материјал:
Платно
Бренд Име:
svity
Стил:
Realist
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
мастило за
Употреба:
Спална соба украсување слика
Материјал:
Платно
Тип:
Отпечатоци
Обликот:
правоаголник
Свеж

Избор на клиенти