.

.

New
Рачно изработени Модерна апстракт Бела сива Слика на големи крило птици Масло Слика апстракт Ѕид Дизајни Уметност 4 Парче Дома Декор Сет

Рачно изработени Модерна апстракт Бела сива Слика на големи крило птици Масло Слика апстракт Ѕид Дизајни Уметност 4 Парче Дома

DEN 1440.00
DEN 1799.52

Стока
Достапно.

Овие сликарство се фантастични дела создадени за домашна декорација, Дневна Соба декорација, седи соба, Спална соба оркестарот, трпезарија, Салон, Кујна, Канцеларија, Хотел, Кафе, Вински Бар и ходникот. Ние веруваме дека нашите слики ќе биде уникатен подарок за вашите пријатели, семејство, деца и родители.5 см)
Големина 1 20 x6 0cm : 30x45cmx2, 15x50cmx2 (12x18inchx2,6x20inchx3)
Вкупната големина може да достигне 120cm x6 0cm . како што се модерна ѕидното сликарство, пејзаж платно слики, дрво ѕид слики, модерна уметничка слика, seascape слики, платно слика цвет, животински маслото на платно, модерен апстракт африка пејзаж слика зајдисонце, слики, изгрејсонце платно ѕид уметност, животински ѕид слики, секси голи масла, познатиот платно слика, апстракт платно уметност, традиционална Европската ѕид платно уметност, ѕидни слики за дневна соба декорација.) Пакет Една ролна со цевка Материјали со Висок квалитет дебело платно и животната средина нафта за Испорака Бесплатен превозот во светот Техника 100% рака насликани маслото на платно Прилагодите Ако ви треба било Кориснички големини или слики, pls контактирајте со нас
Враќање Гарантира :
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати ставки во секое време за било каква причина откако ќе го примите ќе објект. Ние живееме за квалитет на сликата. Ве молиме не ја пропуштајте оваа можност да ги добиете овие совршен слики!
. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди позитивни повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Детали

Големина (Инчен):
120x60cm Без Рамка, 160x80cm Без Рамка
Бренд Име:
homarlt
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
4p146
оригиналниот:
Yes
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Обликот:
Нередовните
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти