.

.

New
Ѕид Уметност Модуларен Слики 4 Парчиња Москва Русија Кремљ Град Модерна Маслото На Ѕидот Слики За Дневна Соба Топла Cuadros

Ѕид Уметност Модуларен Слики 4 Парчиња Москва Русија Кремљ Град Модерна Маслото На Ѕидот Слики За Дневна Соба Топла Cuadros

DEN 445.00
DEN 601.92

Стока
Достапно.

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Квалитетот оценка
ААА+ Висок квалитет. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 30 дена,
2. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во мојата продавница на Aliexpress,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на платно слики . На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Врамени
Unstretched (валани во една цевка) се купи : не врамено. EMS : 7 до 10 дена
За Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ви благодариме за се што доаѓа. Кина Пост Воздух Mail
2. EMS
Време на испорака
1.
Customer Service
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.

Детали

Големина (Инчен):
30x60cmx3, 40x80cmx3, 50x100cmx3, 60x120cmx3
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Бренд Име:
famili
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Број На Модел На:
021151B001
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Уште живот
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти