.

.

New
Frameless слика од броеви боење со броеви за дома декор ѕид оркестарот платно сликарство магија шапка

Frameless слика од броеви боење со броеви за дома декор ѕид оркестарот платно сликарство магија шапка

DEN 367.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.


Точка име : Нов стил дигитални маслото од страна на броеви handpainted платно слика маслото за дневна соба дома декор 4050
Содржи : платно,пигмент,четка
Големина : 12*16inch=30*40cm,16*20inch=40*50cm
ОПИС :

Детали

Големина (Инчен):
16x20
боја:
Frameless
Предмети:
Слика Слика
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Број На Модел На:
3774
Бренд Име:
BLINGIRD
Рамка:
Yes
Стил:
Impressionist
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Форма:
Еден
Медиум:
Акрилик
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
40x50
Медиум:
Пропилен
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник
Свеж

Избор на клиенти