.

.

New
Модерната апстракт црвениот цвет рачно изработени масла 4 панел Платно Ѕид Уметност за дневна соба Декорација

Модерната апстракт црвениот цвет рачно изработени масла 4 панел Платно Ѕид Уметност за дневна соба Декорација

DEN 1831.00
DEN 3590.40

Стока
Достапно.

80 ,сега тоа е 40% попуст, само трошоците - 19.00 /парче
Повеќе цвеќиња маслото , ве молиме кликнете тука
Пакување :
Испорака :
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail / e Packet, можете да ги пратите на пакетот информации за неколку дена после тоа се испратени. Ние ќе се создаде посебен куписега листата и да го потврди соодветна цена и испорака метод со вас.
Повратни информации :
Ние се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок квалитет предмети за секој клиент, вашето задоволство е многу важна за нас.
Ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно ги прима вашата порака,(во рок од 24 часа). Ние ќе се потрудиме да го решат секој спор и да се направи сте задоволни. Кликнете за да изберете други сликарство и да уживаат во овој попуст .

Детали

Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
Плоштад
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
30x40cm x4
Бренд Име:
чиста уметност простор
Форма:
Мулти-слика Комбинација
is_customized:
Yes
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти