.

.

New
Планината и езерото маслото пејзаж Маслото на платно hight Квалитет

Планината и езерото маслото пејзаж Маслото на платно hight Квалитет

DEN 4752.00

Стока
Достапно.


Производ Детали : Производ : пејзаж Маслото на платно hight Квалитет Рака-насликани Сликарство Големина : 50*60см(ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка за Олово Време : Зависи од квантитетот.
1. Количина
2. Количина помеѓу 10 и 100 парчиња/групи : 7 - 15 дена
3. Количина над 100 парче/групи : 15-20days Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Eazilife). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела.
Производот Се Покаже :
Три Избор

Детали

Големина (Инчен):
20x24
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Класични
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Тип:
Масла
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Свеж

Избор на клиенти