.

.

New
Галерија Квалитет Густа Текстура Модерна цвеќиња Маслото дома декор уметнички слики На Платно

Галерија Квалитет Густа Текстура Модерна цвеќиња Маслото дома декор уметнички слики На Платно

DEN 2851.00
DEN 3168.00

Стока
Достапно.


Ако постои било каков проблем со вашата нарачка,ние сме толку жал ми е, но ве молиме бидете сигурни да не контактирате во прв пат, не се брза да се остави негативни повратни информации.
Пакување : Сликарство платно ќе биде свиткан со тврд цевка и wraped со меур пластичен слој да се задржи безбедно за време на транспортот .
Уметност : 100% handpainted Маслото, од страна на професионални уметници.
Ова е рачно изработени бел цвет маслото, не за печатење на сите видови,оваа слика е насликана од страна на група на квалификувани и искусни уметници,боите се повеќе брилијантен отколку што се појавуваат во фотографии.
Рамка : Формулиран/unstretched. Ние ќе се создаде посебен куписега листата и да го потврди соодветна цена и испорака метод со вас.
Materails : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на акрилни бои.

Детали

Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Медиум:
Масло
Бренд Име:
чиста уметност простор
is_customized:
Yes
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти