.

.

New
Francoise Nielly Мерилин Монро портрет платно сликарска Палета нож Лице Маслото Impasto ѕид слика за дневна соба

Francoise Nielly Мерилин Монро портрет платно сликарска Палета нож Лице Маслото Impasto ѕид слика за дневна соба

DEN 2981.00
DEN 3312.00

Стока
Достапно.


Производ Детали : Производ : Лице сликарство Големина : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка за Олово Време : Зависи од квантитетот.
1. Количина
2. Количина помеѓу 10 и 100 парчиња/групи : 7 - 15 дена
3. Количина над 100 парче/групи : 15-20days Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Eazilife). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела.
Производот Се Покаже :

Детали

Големина (Инчен):
20x20inch, 24x24inch, 28x28inch, 36x36inch, 32x32inch, 48x48inch, 55x55inch, 60x60inch
Тип:
Масла
Рамка:
No
Материјал:
Лен
Форма:
Еден
Број На Модел На:
Portrait_Face_0073
Рамка на режимот:
Формулиран
Медиум:
Масло
Стил:
Апстракт
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Обликот:
Плоштад
Предмети:
Портрет
Поддршка База:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти