.

.

New
Бура Небото На Познатиот Vincent Van Gogh Рачно Изработени Репродукција Маслото На Платно Ѕид Уметност Слика За Дневна Соба

Бура Небото На Познатиот Vincent Van Gogh Рачно Изработени Репродукција Маслото На Платно Ѕид Уметност Слика За Дневна Соба

DEN 1250.00
DEN 2016.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина (Инчен):
16X26, 20X28
Бренд Име:
Mintura
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Акрилик
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
HY141533
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No
Тип:
Handpainted
Свеж

Избор на клиенти