.

.

New
Маслиновото Дрво На Vincent Van Gogh Рачно Изработени Репродукција Дрво, Маслото На Платно Ѕид Уметност Слика За Дневна Соба

Маслиновото Дрво На Vincent Van Gogh Рачно Изработени Репродукција Дрво, Маслото На Платно Ѕид Уметност Слика За Дневна

DEN 1607.00
DEN 2592.00

Стока
Достапно.

Внатрешноста рамка и превозот цена е околу $30-$100. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место.

Детали

Големина (Инчен):
20x36
Бренд Име:
Mintura
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Акрилик
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
HY141534
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No
Тип:
Handpainted
Свеж

Избор на клиенти