.

.

New
Рачно Насликани Копија Hihg П. Vincent Van Gogh Impressionist Дрво, Маслото На Платно Ѕид Уметност Слика За Дневна Соба Дома Декор

Рачно Насликани Копија Hihg П. Vincent Van Gogh Impressionist Дрво, Маслото На Платно Ѕид Уметност Слика За Дневна Соба Дома

DEN 2143.00
DEN 3456.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина (Инчен):
20x36
Бренд Име:
Mintura
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Акрилик
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
HY141540
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No
Тип:
Handpainted
Свеж

Избор на клиенти