.

.

New
Бесплатен Превозот !!! Handpainted Модерна Пејзаж Маслото На Платно Ѕид Уметност Врвот Дома Декорација Тече Вода И Куќа

Бесплатен Превозот !!! Handpainted Модерна Пејзаж Маслото На Платно Ѕид Уметност Врвот Дома Декорација Тече Вода И Куќа

DEN 1012.00
DEN 1632.00

Стока
Достапно.

Цени за нашите сопствени слики зависи од големината на сликите и комплексноста на слики.

Детали

Големина (Инчен):
20x20, 28x28
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Број На Модел На:
HY141553
Обликот:
Плоштад
оригиналниот:
No
Медиум:
Акрилик
Тип:
Масла
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
Mintura
Свеж

Избор на клиенти